Дітки Липовецької дитячої музичної школи сьогодні із дружнім візитом побували у лікарні відновного лікування .Чудову програму вони приготували для своїх ровесників, які разом із батьками перебувають тут.

" Бо наша родина-там , де калина..." таке гасло заходу, який пройшов надзвичайно тепло, зворушливо і цікаво не тільки для дітей, а й для дорослих.

Вірш "Бог не поїхав з України…" авторки Ольги Берези читала учениця музичної школи, Перед слухачами пропливали нинішні події: ревуть сирени, обстріли примушують раз-по-раз кидати справи та вибігати в коридор чи укриття. По телебаченню - новини, сповнені трагічної інформації, проте Бог з нами!

Ансамбль дівчаток із янгельськими голосами виконав "Алілуя".

Виступили із творами класиків скрипалі, баяністи, піаністи.. Виконували п"єси з почуттям .

Глядачі зустрічали усіх теплими аплодисментами. Серед виконавців були дітки із міст , де точиться війна.

Із задоволенням усі послухали дебютанта Рому Данильчука, який гідно справився із завданням і мав успіх.

Всі викладачі музшколи на чолі із директором Оксаною Цивлюк взяли участь у заході, підтримали своїх учнів. Вела програму Галина Навроцька, викладач школи.

За годину концерт завершився і за чудову програму артистам щиро подякувала директор лікувального закладу Наталія Формагей. Вона запевнила, що тут завжди раді цьому чудовому колективу і готові приймати ще і ще...