НА базі Липовецької лікарні відновного лікування організовано активний спортивний відпочинок для діток, які вимушено проживають тут із своїми батьками. Міста, з яких вони приїхали Макарів, Київ, Маріупіль, Харків...

На змаганнях , окрім батьків, була присутня директор лікувального закладу Наталія Формагей, головна медична сестра Наталія Тарабан...

Забезпечив спортінвентарем і повідомив усіх учасників змагань про правила спортивного заходу, який розпочали з розминки та шикування команд, Костянтин Федорін, учитель фізкультури Липовецької ЗОШ №2. Конкурси і спортивні завдання він підібрав надзвичайно цікаві, тому діти захопились грою одразу і не зчулись , як пройшла година.

Усі етапи цього захоплюючого змагання проходили в напруженій боротьбі. Вболівальники і глядачі стежили за ходом подій і теж хвилювалися за свої команди, своїх дітей. Усі учасники намагалися щосили прийти до фінішу першими, а суддя Костянтин Федорін уважно слідкував за перебігом подій.

Як відомо, у спорті немає переможених, головне-участь!

Обидві команди були нагороджені солодощами і діти залишились задоволеними.

На завершення тренер дозволив кожному вибрати улюблений спортивний снаряд і пограти. І діти , і дорослі отримали задоволення від спорту.

Такі невеличкі змагання стали справжнім святом спорту, здоров’я, дитинства !

Усі отримали море позитивних емоцій.