Відповідно до пункту 13 частини першої статті 8 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», Порядку заборони торгівлі зброєю, сильнодіючими хімічними і отруйними речовинами, а також алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі, в умовах правового режиму воєнного стану в Україні або окремих її місцевостях, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2021 року № 1457, з метою забезпечення громадської безпеки та порядку НАКАЗУЮ:

1. Заборонити з 00 год. 00 хв. 27 лютого 2022 року до 27 березня 2022 року на території області торгівлю алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі.

2. Довести цей наказ до виконання органам місцевого самоврядування та Головному управлінню Національної поліції у Вінницький області. 

3. Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації забезпечити негайне інформування, зокрема через засоби масової інформації суб’єктів господарювання та населення про заборону торгівлі алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника начальника обласної військової адміністрації Сергія Здітовецького.