День Соборності — свято України, що відзначається щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, яке відбулося у 1919 році. Це одна із знакових подій нашої історії. Високий принцип соборності своїх земель – найблагородніший у світі ідеал, до якого прагне кожна нація.

Сьогодні, напередодні цієї визначної історичної події до пам’ятного знаку Героям захисникам прийшли керівники міської ради, представники депутатського корпусу міської ради та обласної Ради, жителі міста.

З вітальним словом до учасників мітингу звернувся міський голова Віктор Бичков, зазначивши: «Соборність – це наша єдність за свободу та незалежність. Дуже прикро, що боротьба за Україну продовжується до сьогодні, та незважаючи ні на що український народ переможе, адже ми єдина непереможна нація!»

У своєму виступі керівник висловив щиру вдячність захисникам, які оберігають наш спокій та захищають кордони рідної землі, присутнім побажав мирного неба, добробуту та єдності.

Хвилиною мовчання присутні вшанували славних синів України, видатних діячів українського державотворення, борців за незалежність України схилили голови перед їх пам’яттю та поклали квіти до підніжжя пам’ятного знаку Героям АТОООС.