Новорічні свята завжди несуть з собою особливі відчуття – казки, дива, надії на здійснення мрій, віру у краще. Подібне ж свято більше за всіх очікують саме діти і, напевно, подарувати його – найголовніша місія дорослих.

24 грудня у місті Липовець відбулося урочисте відкриття головної ялинки.

На святковий захід зібралися чимало жителів та гостей Липовецької територіальної громади, діти та дорослі.

З вітальними словами до присутніх звернувся міський голова Віктор Бичков. Керівник побажав, щоб наступний рік був кращим за нинішній, висловив вдячність захисникам, які роблять все, аби ми мали можливість жити, вчитись, святкувати, подякував нашим медикам, які рятують нас від важкого захворювання COVID-19, а також подякував керівникам агроформувань, які підтримали ідею придбання новорічного яскравого вбрання для міської ялинки.

Віктор Михайлович побажав учасникам святкового зібрання здоров’я, гарного настрою, нових здобутків, а кожній родині Липовецької територіальної громади добробуту, миру та злагоди.

В урочистій атмосфері під гучні оплески новорічна красуня засяяла та вразила липовчан і гостей міста своєю красою.

Біля ялинки панувала справжня новорічна казка дитячі забави, запальні танці, звучали колядки та щедрівки у виконанні хору міського будинку культури.

На площі біля міського будинку культури працював новорічний ярмарок де усі бажаючі мали можливість почастуватися запашною випічкою, смачною юшкою та шашликом.

Під час святкового дійства, кожен мав можливість сфотографуватися біля новорічних локацій та красуні-ялинки.