18 грудня у місті Липовець відбувся XVIII обласний турнір з баскетболу серед чоловічих команд на кубок В. І. Вечерука.

Змагання проходили за підтримки Департаменту гуманітарної політики Вінницької ОДА, Федерації баскетболу Вінницької області та Липовецької міської ради.

Боротися за кубок, на Липовеччину прибули 6 команд, які методом жеребкування були поділені на 2 групи:

група (А) БК "ТЕРМІТИ" м. Вінниця, м. Жмеринка і БК "Липовець"  та  група (Б) м. Козятин, ДЮСШ Іллінці, Оратів.

Привітав учасників турніру міський голова Віктор Бичков. Керівник побажав усім гарних спортивних досягнень, зміцнення власного здоров'я та характеру, а також звернув увагу на стабільний розвиток спорту в громаді, одним із головних завдань якого є залучення підростаючого покоління до занять фізичною культурою і спортом.

Долучились до привітань, тренер-викладач Липовецької ДЮСШ Андрій Григорук та директор ДЮСШ Микола Любченко.

Варто відзначити, такі змагання проходять вже 18 раз і команди з радістю приїжджають на Липовеччину для того, аби отримати позитивний заряд емоцій на цілий рік.

За результатами баскетбольного турніру серед чоловічих команд на кубок Віталія Івановича Вечерука. Новим переможцем і володарем кубку стала команда з м. Вінниці БК "Терміти", які у фіналі обіграли колектив з м. Козятин 72:50.

У грі за 3 місце зустрілися місцеві баскетболісти з Липовецької громади та Іллінецької ТГ. У запеклому, але чесному протистоянні перемогу святкували липовчани 50:34.

 

Результати змагань:

Оратів - 6 місце

Жмеринка - 5 місце

Іллінці - 4 місце

Липовецька ТГ - 3 місце

Козятин - 2 місце

БК "ТЕРМІТИ" - 1 місце!