15 грудня під головуванням міського голови Віктора Бичкова відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради.

Відповідно до порядку денного на розгляд виносилось 17 питань.

В ході засідання члени виконавчого комітету заслухали та схвалили інформацію начальника фінансового управління Липовецької міської ради Галини Поєдинок, про проєкт місцевого бюджету Липовецької територіальної громади на 2022 рік, з подальшим затвердженням на сесії міської ради.

Підтримали члени виконкому проєкт Програми економічного і соціального розвитку Липовецької територіальної громади на 2022 рік,  а також затвердили план роботи виконавчого комітету на 2022 рік та на І квартал 2022 року.

Перейшовши до розгляду питань житлово-комунального господарства виконкомом надано дозвіл: на видалення аварійних дерев жителю с.Скитка та жителям м.Липовець;

- на розміщення зовнішньої реклами;

- на встановлення пам’ятного знаку на єврейському кладовищі, що розташоване у  м. Липовець.

З інформацію про підготовку до святкування в громаді Новорічних та Різдвяних свят, виступила заступник міського голови Ольга Фоміна.

Відкриття головної ялинки міста відбудеться 24 грудня 2021 року. Додатково для дітей Липовецької територіальної громади буде організовано новорічний ранок на базі міського будинку культури. Кожна дитина громади має відчути увагу та наближення свят.

Також, обговорювалось питання відзначення новорічних свят у селах громади.

З усіх розглянутих питань порядку денного прийнято рішення, які відповідно до регламенту будуть оприлюднені на офіційному сайті Липовецької міської ради у розділі «Рішення виконавчого комітету».

 

По завершені засідання, в робочому порядку, міський голова Віктор Бичков звернувся до старост сіл та селищ громади з проханням дотримання виконавської дисципліни, підтримання благоустрою на підпорядкованих їм територіях, а також організувати роботу по розчистці та впорядкуванню придорожніх смуг.