Сьогодні своє професійне свято відзначають всі хто працює в органах місцевого самоврядування, хто пов’язав свою долю з досить нелегкою справою – служінню народу.

7 грудня у актовій залі міської ради представники органів місцевого самоврядування приймали вітання.

З вітальним словом до своїх колег звернувся міський голова Віктор Бичков. «Основне завдання органів місцевого самоврядування – робота, спрямована на розвиток і процвітання територіальної громади. Попереду у нас з вами багато справ, аби Липовецька територіальна громада ставала кращою в усіх напрямках. Я вітаю кожного співробітника органів місцевого самоврядування, депутатів міської ради та ветеранів праці. Дякую за щоденну роботу, бажаю кожному  міцного здоров'я, родинного затишку, плідної роботи та впевненості у завтрашньому дні», - відзначив Віктор Бичков.

Долучилась до привітань голова Липовецької профспілкової організації працівників державних установ України – Валентина Тращук.

Валентина Василівна зичила представникам органів місцевого самоврядування подальших успіхів у нелегкій праці служінню громаді, а також здійснення всіх планів та задумів.

За сумлінну працю, відповідальне ставлення до своїх професійних обов’язків та з нагоди Дня місцевого самоврядування кращі представники органів місцевого самоврядування були відзначені Почесними грамотами Вінницької обласної Ради, обласної державної адміністрації, Липовецької міської ради та профспілкової організації.

Завершились урочистості музичними вітаннями солістів КЗ «Липовецький міський будинок культури» Липовецької міської ради.