Як громадське формування "Липовецька місцева варта" допомагає поліції на території Липовецької міської ради.

За словами начальника сектору превенції відділу поліції N4 Вінницького районного управління поліції Ігоря Лукова, співпраця із громадським формуванням є одним з найефективніших способів організації публічної безпеки, протидії злочинності, зменшення її рівня, поширення та поліпшення криміногенної обстановки на території Липовецької міської ради. 

З 2019 року у м. Липовець діє громадське формування з охорони порядку. Його створили як громадське об'єднання на добровільних засадах.

За інформацією його керівника До складу формування входить 46 членів, серед них 2 жінки, одна із яких - Олена Стрельбіцька являється командиром даного громадького формування.

Основне завдання його членів - надання допомоги офіцерам поліції? в забезпеченні публічного порядку та безпеки, розкритті злочинів та виявленні правопорушень. Члени громадських формувань проводять рейди на території м.Липовець, патрулюючи вулиці. Вони беруть участь у забезпеченні публічного порядку під час проведення культурно - масових заходів, надають допомогу офіцерам поліції? в профілактичній роботі з особами, які зловживають спиртними напоями та допускають насильство в сім’ях.

Зокрема, активну допомогу поліції у запезпеченні публічного порядку і безпеки члени ГФ "Липовецька місцева варта" надавали під час проведення позачергових виборів на посаду Липовецького міського голови, що проходили 31 жовтня 2021 року.

У нашому місті - це дієвий інструмент співпраці.