Жителі громади тестували свою фізичну підготовленість
Дата: 08.11.2021 08:10
Кількість переглядів: 230
05 листопада, на міському стадіоні було проведено оцінювання фізичної підготовленості жителів громади. У тестуванні прийняли участь громадяни різного віку від 24 до 62 років.
В залежності від вікової категорії учасники тестування виконували різні вправи затверджені наказом Міністерства молоді та спорту України.
В ході тестування виконувалися різні нормативи: підтягування на перекладині, ривок гирі, піднімання тулуба в сід, стрибок в довжину, віджимання від підлоги, нахил тулуба вперед з положення сидячи, присідання та рівномірний біг 3000 і 2000 метрів.
За результатами – усі учасники тестування підтвердили свій достатній і високий рівень фізичної підготовленості.