Пошук

Вітаємо переможців чемпіонату України з кікбоксингу WAKO

Дата: 03.11.2021 09:03
Кількість переглядів: 246

З 28 по 31 жовтня в м. Одеса проходив чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед ДЮСШ та спортивних клубів.

У змаганнях взяли участь 1294 учасники у різних вікових та вагових категоріях, які представляли близько 150 спортивних шкіл та клубів з усіх областей України.

У складі Вінницької області на чемпіонаті гідно виступили спортсмени Липовецької ДЮСШ та СКЄ "Оріон" Владислав Решетник, В'ячеслав Танасюк, Діана Матвієнко, Артем Жуков та Денис Березюк.

Діана здобула найкращий результат - золоту медаль, В'ячеслав поступився у фінальному поєдинку і завоював срібло, а Владислав та Артем здобули бронзові нагороди.

Вітаємо наших юних спортсменів! Бажаємо наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот! Щира вдячність тренерам за гідну підготовку  учнів!