Шановні жителі Липовецької територіальної громади, воїни-визволителі, ветерани Другої світової війни, щиро вітаю вас із 77-ю річницею визволення України від нацистських загарбників!

В цей день ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, учасникам Другої світової війни, партизанам, складаємо глибоку шану солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати Україну з руїн, згадуємо всіх, чиє життя забрала війна.

Минають роки, змінюються покоління, але пам'ять про ті буремні події, коли здригалася рідна земля, горіли села, гинули тисячі мирних жителів, назавжди залишиться в наших серцях.

Ми – українці, ми ніколи не забудемо про цю сторінку історії, про неймовірно велику ціну, яку заплатив наш народ за право бути вільним. Ми завжди будемо пишатися подвигом борців за свободу Батьківщини.

Шановні ветерани! Ваші мужність і відвага, героїзм та нескореність духу є зразком для прийдешніх поколінь. Міцного вам здоров'я, довгих років життя, любові та уваги рідних.

 

З повагою, в.о. міського голови         Олеся Назаренко