Сьогодні, 27 жовтня виконуюча обов’язки міського голови Олеся Назаренко передала директору КП «Комунсервіс» Липовецької міської ради Миколі Бондаренку ключі від нового автомобіля для вивозу твердих побутових відходів.

На початку 2021 року Липовецька міська рада подала заявку на придбання нового сміттєвозу і завдяки підтримці Вінницької обласної Ради наша громада увійшла в десятку із 63-ох громад, яка отримала співфінансування з обласного екологічного фонду охорони навколишнього природного середовища.

На придбання автомобіля Липовецькій міській раді було виділено кошти у сумі 1474,80 тис.грн. та 300 тис.грн. з місцевого бюджету.

Новий сміттєвоз передбачає автоматичну загрузку контейнерів, які в подальшому планується встановити на території багатоповерхівок нашої громади, для приватного сектору  буде здійснюватися безконтейнерний вивіз сміття.

Як зазначила виконуюча обов’язки Липовецького міського голови Олеся Назаренко – «це черговий крок до екологічного благополуччя та розвитку Липовецької територіальної громади, що є одним із головних пріоритетів нашої роботи».