Ви перемогли – ми пам'ятаємо!
Дата: 26.10.2021 13:19
Кількість переглядів: 264
28 жовтня 2021 року відзначатиметься 77-ма річницю визволення України від фашистських загарбників. Українці заплатили дорогу ціну за перемогу у найстрашнішій за всю історію війні.
До пам'ятної дати у відділі обслуговування дітей Липовецької публічної бібліотеки розгорнуто книжкову виставку-пам'ять «Ви перемогли – ми пам'ятаємо», яка закликає молоде покоління шанувати свою історію, бути гідними своїх прадідів, любити рідну землю, поважати свій народ, цінувати незалежність і волю України, завжди пам'ятати про тих, хто не шкодуючи себе рятував рідну землю і приніс довгоочікувану перемогу.