Привітали працівників освіти з професійним святом

  • 163

Традиційно у першу неділю жовтня педагогічні працівники шкіл, дошкільних навчальних закладів та позашкілля відзначатимуть своє професійне свято - День працівників освіти.

1 жовтня освітянську родину привітала виконуюча обовязки міського голови Олеся Назаренко. У цей святковий день, щирі слова подяки за сумлінну професійну роботу, за уважне ставлення та любов до дітей адресувала Олеся Назаренко усім освітянам Липовецької територіальної громади, а також зичила міцного здоров’я, натхнення, мужності та великого терпіння, адже виховання та навчання дітей це досить нелегка справа.

З нагоди професійного свята, представники галузі освіти, були відзначені Подяками Вінницької обласної Ради, Липовецької міської ради та профспілкової організації.

Привітали своїх колег  начальник управління освіти, культури, молоді та спорту міської ради - Леся Білозерова та голова Липовецької районної організації профспілки освіти - Володимир Кучер.

Святкову концертну програму та музичні вітання, подарували присутнім солісти та вихованці КЗ «Липовецький міський будинок культури» Липовецької міської ради.