В.о. міського голови Олеся Назаренко привітала усиновлювачів Липовецької громади

  • 123

30 вересня  усі усиновлювачі, опікуни, прийомні батьки, батьки-вихователі, хто прийняв до своїх родин дітей, які за різних життєвих обставин втратили рідні сім’ї відзначають свято – День усиновлювача.

Кожна людина потребує любові та уваги, а для дітей-сиріт найважливіше батьківське тепло та рідний дім і ніякі багатства світу не можуть замінити їм родинного тепла та затишку.

Сьогодні, 30 вересня виконуюча обов’язки міського голови Олеся Назаренко зустрілася з усиновлювачами Липовецької територіальної громади. Привітала прийомних батьків зі святом, висловила щирі слова подяки за їх чуйну душу та добре серце, за виховання дітей та подаровану їм радість і тепло.

Долучилась до привітань начальник служби у справах дітей міської ради – Вікторія Іванюк. Вона відзначила, -  Липовецька громада має п’ять сімей, які взяли на виховання дітей. Батьківство - це велике щастя, і разом з тим велика жертовність. Це безмежне розуміння та бажання принести дитині трепетну мить радості. Родина, в якій є усиновлена дитина, – це родина назавжди.

З нагоди свята керівники вручили усиновлювачам пам’ятні подарунки.