Нарада з питань проведення благоустрою у громаді

  • 163

21 вересня в.о. міського голови Олеся Назаренко провела нараду з керівниками управлінь та відділів міської ради щодо проведення в усіх населених пунктах Липовецької міської територіальної громади заходів з благоустрою.

У засіданні взяли участь заступник міського голови Ольга Фоміна, керуючий справами виконавчого комітету Олег Печолат.

В ході наради присутні обговорили організаційні питання та висловили свої пропозиції щодо організації Всесвітнього дня прибирання. Установам та організаціям буде доведена інформація щодо меж територій для прибирання, які закріплюються за ними.

Виконуюча обов’язки міського голови Олеся Назаренко, акцентувала увагу присутніх на те, щоб в Липовецькій громаді першочергово були упорядковані меморіальні комплекси, братські могили та прилеглі території до адмінприміщень.

 

За результатами наради вирішено, протягом 24-25 вересня поточного року у м.Липовець та населених пунктах громади провести Велике прибирання.

Працівники виконавчого комітету міської ради будуть упорядковувати територію 24 вересня по вул. Свято-Покровська, Замкова  та прибережно-захисну смугу р. Соб у місті Липовець.