Милувала погляд виставка композицій "Дари осені"
Дата: 20.09.2021 11:18
Кількість переглядів: 228
Цікавою була вулиця квіткових композицій, дарів осені та рукоділля майстринь експонована закладами освіти міста Липовець та сільськими закладами культури Липовецької територіальної громади.
Кожна представлена композиція на виставці була своєрідною та цікавою. Всі учасники виставкових робіт гарно підготувалися виставка видалась неперевершено яскравою.