17 вересня, під головуванням в.о. міського голови Олесі Назаренко відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради.

В роботі засідання взяли участь заступники міського голови С.С. Кропивницький, О.В. Фоміна, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету О.В. Печолат, начальники відділів та управлінь міської ради, старости сіл та селищ.

В ході роботи, згідно порядку денного, члени виконавчого комітету розглянули 21 проєкт рішення.

З питань: про готовність підприємств житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років;

- про надання дозволу на видалення зелених насаджень;

- про взяття на квартирний облік;

- про внесення змін до рішень виконавчого комітету міської ради від 20 січня 2021 року №3 інформувала - головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства міської Людмила Босюк.

 

Про перекриття руху автотранспорту; надання дозволу на тимчасове розташування дитячих атракціонів; надання дозволу ФОП на тимчасове розташування об’єктів вуличної торгівлі інформувала - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ольга Фоміна.

 

Керуючий справами виконавчого комітету міської ради Олег Печолат інформував: про затвердження плану роботи міської ради її виконавчого комітету, інших виконавчих органів ради на ІV квартал 2021 року;

- про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами;

- про надання приміщення Липовецькій міській територіальній виборчій комісії.

 

З питань призначення законного представника дитини; забезпечення функціонування прийомних сімей, доповіла  начальник служби у справах дітей Вікторія Іванюк.

 

Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам територіальної громади інформував - начальник відділу соціального захисту та охорони здоров’я Віктор Любченко.

 

За результатами засідання, члени виконавчого комітету, підтримали усі проєкти рішень одноголосно.