Привітали спортивний актив Липовецької ДЮСШ з Днем фізичної культури і спорту

  • 176

Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, тренерів та спортсменів. В усі часи саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров’я, він загартовує характер і волю.

Напередодні свята, 10 вересня до Липовецької ДЮСШ завітали в.о. міського голови Олеся Назаренко, заступник міського голови Ольга Фоміна, начальник управління освіти, культури, молоді та спорту Леся Білозерова.

З вітальним словом до тренерів та вихованців школи звернувся голова фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Микола Любченко.

Щирі вітання та слова вдячності за професійну підготовку учнів адресувала  Олеся Назаренко спортивному активу дитячо-юнацької спортивної школи м.Липовець, адже саме вони зміцнюють авторитет нашої громади на великих спортивних аренах. Привітала Олеся Олександрівна і юних спортсменів, побажала всім здоров’я, перемог та нових рекордів.

За наполегливу працю та вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту Почесними грамотами Вінницької обласної ради та Липовецької міської ради були нагороджені тренери та викладачі Липовецької ДЮСШ.

Почесними грамотами також, були відзначені кращі спортсмени.

Звісно, що то за свято без подарунків, з нагоди Дня фізичної культури і спорту юні спортсмени отримали нові футбольні, баскетбольні та волейбольні  м’ячі, а також обладнання для заняття бойовими видами спорту.

По завершені урочистої частини спортсмени приступили до тренувань.