09 вересня на засіданні постійних комісій розглянуто низку питань, що пропонуються до розгляду на позачерговій 19 сесії міської ради.

Зокрема, на спільному засіданні постійних комісій з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва та з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту, заслухано звіт начальника фінансового управління міської ради - Галини Поєдинок, щодо виконання бюджету міської ради за І півріччя 2021 року. Також, Галина Анатоліївна доповіла з питань: про Прогноз бюджету  Липовецької міської територіальної громади на середньостроковий період 2022-2024 років та про внесення змін до місцевого бюджету.

Начальник відділу економічного аналізу та залучення інвестицій виконавчого комітету міської ради - Юрій Станіславський, поінформував про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Липовецької ТГ на 2021 рік та про зміни до плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів на поточний рік.

В ході роботи, депутати схвалили експертний висновок щодо регуляторного впливу проєкту рішення Липовецької міської ради «Про затвердження Правил благоустрою території населених пунктів Липовецької територіальної громади».

Члени постійних комісій з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту та з гуманітарних питань заслухали інформацію в.о. начальника відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства - Людмила Босюк, щодо змін до Інноваційної програми «Поліпшення водопостачання населених пунктів Липовецької ТГ на 2021-2025 роки», а також про зміни до Програми «Благоустрій населених пунктів територіальної громади на 2021 рік».

В свою чергу, директор КЗ «Центр надання соціальних послуг» - Руслан Побережець, доповів про зміни до Статуту Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг».

28 питань розглянуто на засіданні комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

За підсумками роботи постійних комісій, усі проєкти рішень рекомендовано винести на розгляд позачергової сесії міської ради.

З проєктами рішень можна ознайомитися на офіційному сайті міської ради у розділі «Проєкти рішень сесії».