Проведено традиційний шаховий турнір Липовецької територіальної громади

Дата: 25.08.2021 09:22
Кількість переглядів: 463

Фото без опису

З нагоди святкування Дня незалежності України 23 серпня в приміщенні "Колос" відбувся шаховий турнір Липовецької територіальної громади. У змаганнях взяли участь 10 спортсменів з Липовця та навколишніх сіл.

Змагання проходили у відповідності до правил шахової гри FIDE. Головним суддею турніру був призначений голова шахової федерації - Віталій Ковальчук.

Зігравши 9 турів в напруженій боротьбі 1-ше місце зайняв Олександр Пилипчук із с. Зозівка, 2-ге завоював Олександр Роговий з м.Липовець, а в боротьбі за бронзу перемогу отримав Віталій Ковальчук із с.Хороша.

Варто відзначити, під час турніру гарний результат показав один із молодих вихованців Андрій Колеснік зайнявши високе 5-те місце. Серед ветеранів слід відмітити гру Гуріна Павла із с.Зозів та Марусича Петра з м.Липовець.

По завершені змагань переможці були відзначені Грамотами та медалями відповідного ґатунку.