23 серпня на передодні 30-ї річниці Незалежності України у місті Липовець панувала святкова атмосфера. Урочиста подія зібрала чимало жителів Липовеччини, керівників міста, представників сіл та селищ нашої громади, трудові колективи, військовослужбовців, учнівську молодь.

Урочистою ходою під супровід духового оркестру учасники заходів прийшли на центральну площу міста, де відбулася офіційна частина свята.

З вітальною промовою з нагоди 30-ї річниці Незалежності України до присутніх звернулася в.о. міського голови Олеся Назаренко.

Олеся Олександрівна побажала усім присутнім миру, добра, невичерпної енергії, безмежного щастя та затишку у родинах, а головне – єднання заради досягнення процвітання України.

З нагоди свята кращих представників громадськості Липовецької громади було відзначено Подяками обласної Ради та Почесними грамотами міської ради, грошовими винагородами та квітами.

До вітань долучилася голова ГО «Липовецька районна організація ветеранів України» - Валентина Левкович та староста села Нападівка, учасник АТО – Василь Щербанюк.

По завершенні офіційної частини учасники святкового зібрання схилили голови в пам’ять про полеглих Героїв, поклали квіти до підніжжя  пам’ятного знаку борцям за Незалежність України  та Меморіалу Слави.

Пам'ятаємо - Незалежність нашої держави оплачена дорогою ціною. За вільну Україну вмирали зі зброєю в руках, за її свободу сиділи у таборах та в’язницях і наш обов’язок бути гідними їх пам’яті. Низький їм уклін та вічна пам'ять.