У зв’язку з виробничою необхідністю, 09 липня, під головуванням в.о. міського голови Олесі Назаренко відбулося позачергове засідання виконавчого комітету міської ради.

В роботі засідання взяли участь заступники міського голови, керуючий справами виконкому міської ради, начальники відділів та управлінь міської ради, старости сіл та селищ, депутати міської ради 8 скликання.

Під час засідання, про завершення приватизації об’єкта малої приватизації доповіла начальник відділу юридичного забезпечення та комунальної власності міської ради – Алла Богдан.

Про утворення комісії з питань розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених  до сімейних, підтримки малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, інформував присутнім начальник відділу соціального захисту та охорони здоров’я - Віктор Любченко.

Заслухавши доповідачів, члени виконавчого комітету проголосували за подані проєкти рішень одноголосно.