І знову до новин спорту

Дата: 22.06.2021 16:30
Кількість переглядів: 267

Фото без опису

В суботу, у м.Липовець пройшли змагання з футзалу, в рамках І спортивних ігор Липовецької територіальної громади 2021 року.

З відкриттям учасників змагань привітали голова ВПГО ВФСТ «Колос» Липовецької територіальної громади – Микола Любченко та головний спеціаліст управління освіти, культури, молоді та спорту – Ігор Ревацький.

На змаганнях з футзалу представили свої села: Росоша, Щаслива, Зозів, збірна команда Трощі та Липовця, «Камради» Скитки та Лукашової і Липовецького районного сектору ДСНС України у Вінницькій області.

Згідно регламенту змагань, спільно із представниками команд, було вирішено провести змагання по коловій системі, кожна команда з кожною.

Так, в перший день змагань команди зіграли в першому турі по дві гри.

В матчі-відкриття зустрілися Щаслива та Зозів, в цікавій та напруженій боротьбі забивши по голу в обох таймах перемогу святкувала команда з Щасливої 2:0. Далі збірна Липовця 6:4 обіграла команду ДСНС, в наступній грі росошан розтрощила збірна команда з Скитки та Лукашової 9:3.

В четвертій грі зозівчани реабілітувались за поразку в першій грі перемогою 7:5 над липовчанами.

Другу перемогу святкували «Камради» обігравши Щасливу 5:3.

І заключна гра дня виявилась найцікавішою по розв’язці, адже здавалося б без проблем ДСНС 4:1 вигравали у росошан, але за кілька хвилин забивши 3 поспіль голи команда Росоші зрівняла рахунок 4:4! Та все ж таки забивши наприкінці зустрічі вирішальний гол, команда ДСНС таки здобула перемогу 5:4!

До Вашої уваги таблиця турніру, наступний тур заплановано на вечір 23-24 червня і заключні ігри зранку 26 червня!