До уваги жителів громади
Дата: 03.06.2021 08:45
Кількість переглядів: 678
Шановні жителі Липовецької територіальної громади. Відділ надання адміністративних послуг (ЦНАП) та відділ соціального захисту та охорони здоров’я Липовецької міської ради змінили своє місце розташування і проводять прийом громадян та інших суб’єктів звернення за новою адресою: м. Липовець вул. Василя Липківського,30.
Саме тут, кожен житель нашої громади, має можливість отримати вичерпну інформацію або консультацію щодо порядку надання тієї чи іншої послуги, здати пакет документів, необхідний для отримання послуги і в подальшому – отримати результат запитуваної адміністративної послуги.