Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2020 року № 1659-р « Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту на 2021 рік» в липні 2021 року запланована комплексна перевірка органів управління та сил цивільного захисту Вінницької територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту: районних ланок , ланок територіальних громад, спеціалізованих служб цивільного захисту області.

З метою підготовки до комплексної перевірки Липовецької міської ради 20 травня, начальник сектору цивільного захисту, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Володимир Михайленко провів навчання з керівниками спеціалізованих служб цивільного захисту Липовецької міської територіальної громади.

В ході навчання до керівників спеціалізованих служб доведено «План підготовки комплексної перевірки ланки Липовецької міської територіальної громади Вінницької територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту».

На зображенні може бути: 3 людей, люди сидять, люди стоять та у приміщенніНа зображенні може бути: 2 людей, люди сидять та у приміщенніНа зображенні може бути: 1 особа та у приміщенні