Сьогодні, 17 травня  в.о. міського голови Олеся Назарено провела щотижневу оперативну нараду з начальниками управлінь, відділів та структурних підрозділів міської ради.

У нараді взяли участь заступники міського голови – С.С. Кропивницький О.В. Фоміна, керуючий справами виконавчого комітету – О.В. Печолат та керівний склад міської ради.

Чимало заходів, нарад, онлайн-семінарів заплановано на поточний тиждень.

Під час наради Олеся Олександрівна заслухала оперативну інформацію кожного керівника. За словами начальника управління освіти, культури, молоді та спорту – Л.П. Білозерової у навчальних закладах територіальної громади навчальний процес буде продовжено до  8 – 11 червня поточного року.

18 травня службою у справах дітей заплановано зустріч з опікунами та піклувальниками в рамках проведення заходів до Дня сім’ї.

19 травня за словами керуючого справами виконавчого комітету Олега Печолата відбудеться засідання чергового виконнкому.

У зв’язку з виникненням нагальних питань, 19 травня планується  позачергове засідання сесії міської ради.

Як відзначила заступник міського голови Ольга Фоміна, незабаром День захисту дітей, тому планується провести засідання організаційного комітету, аби організувати святковий захід для діток нашої громади.

Сектором цивільного захисту, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами проводиться обстеження протирадіаційних покриттів,  а також заплановано провести робочу нараду з керівниками цивільного захисту.

Працівники земельного відділу здійснюють виїзди на місця для розгляду звернень громадян, зазначила начальник земельного відділу Катерина Смішко.

Підвела підсумки наради Олеся Олександрівна, а також побажала присутнім гарного робочого тижня.