30 квітня, в залі засідань міської ради відбулося засідання постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

В роботі засідання взяли участь запрошені заступник міської ради С.С. Кропивницький, начальник фінансового управління Г.А.Поєдинок, начальник організаційного відділу І.М.Рябоконь та члени постійної комісії.

Депутати зібралися для розгляду питання про експертний висновок щодо регуляторного впливу проєкту рішення Липовецької міської ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Липовецької територіальної громади» та аналізу його регуляторного впливу.

В ході роботи присутні заслухали доповідача з даного питання - заступника начальника фінансового управління, начальника відділу доходів і видатків бюджету фінансового управління міської ради Олександра Фадєєва.

В обговоренні питання взяли участь голова постійної комісії Микола Бондаренко та члени постійної комісії Юрій Станіславський, Людмила Козак.

За результатами засідання вирішено схвалити експертний висновок щодо регуляторного впливу проєкту рішення Липовецької міської ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Липовецької територіальної громади» та аналізу його регуляторного впливу, а також надіслати необхідні документи, визначені чинним законодавством України, до Державної регуляторної служби України.