Шановні ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, сьогодні 26 квітня, минає 35 років з тієї квітневої ночі, яка не віщувала біди. Ніхто й не здогадувався, що ця ніч назавжди чорними літерами буде вписана в історію нашого народу і людства.

Чорнобиль поламав життя мільйонів людей, назавжди розділив їх долі на дві половини: мирне життя до катастрофи і небувале горе, яке не піддається будь-якому виміру, після 26 квітня.

Розміри Чорнобильської катастрофи могли б бути ще більшими і жахливішими, якби на поєдинок з розбурханим атомом з перших хвилин аварії не вступили тисячі людей.

Багато жителів нашої громади стали ліквідаторами наслідків Чорнобильської катастрофи, заплативши за порятунок світу найдорожчим - своїм здоров’ям. Багато з них, на жаль, передчасно пішли з життя, практично всі хворіють і потребують належного медичного та соціального забезпечення.

Шановні ліквідатори, низько схиляю голову перед вами, сердечно дякую за мужність і відвагу, за виконаний громадянський обов’язок, за порятоване вашими зусиллями людство. Зичу вам міцного здоров'я, родинного затишку та мирного сьогодення!