Робота з сім’ями сім’ї де вчинено домашнє насильство
З метою профілактики та протидії насильства в сім’ї, представники комунального закладу «Липовецький міський центр соціальних служб» Липовецької міської ради та Служби у справах дітей, спільно із працівниками Обласної мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства, здійснили виїзди в сім’ї де систематично вчиняється домашнє насильство та є ризик його вчинення. Особам, які постраждали від домашнього насильства, надано психологічну допомогу та консультації з питань, пов’язаних з протидією насильству. З кривдниками, які були присутні під час візиту, проведена профілактична робота з метою недопущення повторного вчинення домашнього насильства.
За допомогою до працівників Обласної мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, можна звернутися:
068 586 03 55 (фахівець із соціальної роботи);
097 578 82 89 (психолог);
Viber: 097 578 82 89.
Консультації надаються з понеділка по четвер з 9:00 до 18:00 год, в п’ятницю з 9:00 до 17:00 год.
Або ж до комунального закладу «Липовецький міський центр соціальних служб» Липовецької міської ради:
04358 2-14-53