19 квітня, щотижнева робоча нарада розпочалася з приємних моментів. Заступник міського голови Сергій Кропивницький від імені виконавчого комітету Липовецької міської ради адресував вітання заступнику міського голови Ользі Фоміній, яка відзначала свій день народження 18 квітня  поточного року.

Далі в оперативному порядку керівники відділів та структурних підрозділів міської ради поінформували в.о. міського голови про стан справ на місцях та плани на поточний тиждень зокрема:

-про виконання бюджету;

-про підготовку до засідання виконавчого комітету, яке заплановано на 21 квітня 2021 року;

-про семінар-нараду з старостами Липовецької територіальної громади;

-про підготовку до засідання позачергової сесії міської ради;

-про роботу з зверненнями громадян;

-про роботу соціальних служб міської ради;

- про дотримання виконавської дисципліни та ін.

Велику увагу на нараді Олеся Олександрівна приділила питанню відзначення 35-х роковин трагедії на Чорнобильській АЕС, яке заплановано на 26 квітня 2021 року. Також, наголосила на необхідності проведення робіт з благоустрою у місті та населених пунктах громади, закликала навести лад на вулицях, упорядкувати прилеглі території до установ, організацій та громадські місця.

Піднімалося питання стосовно долучення працівників міської ради до проведення Всесвітньої акції «Озеленення планети», адже кожен з нас має зробити свій внесок у захист нашого довкілля.