Традиційно ранок понеділка 12 квітня розпочався з робочої наради з керівниками управлінь та відділів міської ради, яку провела  заступники міського голови Ольга Фоміна.

Керівники відділів та структурних підрозділів міської ради доповіли про забезпечення належної життєдіяльності громади, зокрема, у сферах освіти, соціального захисту та медицини, піднімалися питання житлово-комунального господарства, фінансів та інше.

За словами начальника сектору цивільного захисту, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Володимира Михайленка на території громади продовжуються обмежувальні протиепідемічні заходи відповідно до протоколу №8 Липовецької міської комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання, яке відбулося  10 квітня 2021 року на базі опорного закладу "Липовецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 Липовецької міської ради Вінницького району Вінницької області" доповіла начальник управління освіти, культури, молоді та спорту - Леся Білозерова.

Як зазначив керуючий справами (секретар) виконавчого комітету - Олег Печолат, іде підготовка до чергового засідання виконавчого комітету та семінар-наради з старостами.

Стосовно надання адміністративних послуг жителям громади поінформував начальник відділу надання адміністративних послуг – Олександр Скоцький.

Оскільки незабаром відзначатиметься Світле Христове Воскресіння, начальник служби у справах дітей – Вікторія Іванюк, звернулася до керівників з пропозицією привітати дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування з великодніми святами, керівники підтримали дану пропозицію.

За результатами наради начальники структурних підрозділів отримали ряд завдань та доручень на поточний тиждень.

Підвела підсумки наради заступник міського голови Ольга Фоміна.