Пошук

Рішення сесії міської ради №1898 «Про затвердження «Комплексної оборонно-правоохоронної програми та захисту населення і територій Липовецької територіальної громади у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій, в тому числі воєнного характеру на 2025-2027 роки»»

Кількість переглядів: 51
Скликання: 8 скликання
Сесія: 69 сесія
Тип документу: Рішення сесії міської ради
Дата прийняття: 20.06.2024
Дата оприлюднення: 24.06.2024
Номер документу: 1898
Назва документу: Про затвердження «Комплексної оборонно-правоохоронної програми та захисту населення і територій Липовецької територіальної громади у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій, в тому числі воєнного характеру на 2025-2027 роки»
Прикріплені файли:
  1. Рішення (без урахування внесених змін) (0.21 МБ)

{Без урахування внесених змін

від 21.02.2025 № 2232}

Герб України

ЛИПОВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ № 1898

 

20 червня 2024 року

м. Липовець

69 сесія 8 скликання

 

Про затвердження «Комплексної оборонно-правоохоронної програми та захисту населення і територій Липовецької територіальної громади у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій, в тому числі воєнного характеру на 2025-2027 роки»

 

Відповідно до статті 17 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», статті 14 Закону України «Про оборону України», статті 14 Закону України «Про основи національного спротиву», законів України «Про Національну поліцію», «Про участь громадян у охороні громадського порядку і державного кордону», «Про пробацію», Положення про територіальну оборону України, затвердженого Указом Президента України від 23 вересня 2016 року № 406/2016, Кодексу цивільного захисту України, постанов Кабінету Міністрів України від 11 січня 2014 року № 11 «Про затвердження Положення про єдину державну систему цивільного захисту», від 11 березня 2015 року № 101 «Про затвердження типових положень про функціональну i територіальну підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту», від 30 вересня 2015 року № 775 «Про затвердження Порядку створення та використання матеріальних резервів для запобігання i ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій», рішення виконавчого комітету міської ради від 19 квітня 2024 року № 82 «Про розроблення місцевих цільових програм на 2025-2027 роки», враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту; з питань фінансів, бюджету, планування соціально–економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва, керуючись пунктом 22 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити «Комплексну оборонно-правоохоронну програму та захисту населення і територій Липовецької територіальної громади у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій, в тому числі воєнного характеру на 2025-2027 роки» (далі – Програма), що додається.

2. Фінансування заходів Програми здійснювати за рахунок коштів місцевого бюджету та інших джерел, не заборонених чинним законодавством України.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту (голова комісії Олена СЕМЧУК); з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва (Микола БОНДАРЕНКО).

 

 

 

 

Міський голова                                                                       Віктор БИЧКОВ

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішення 69 сесії міської

ради 8 скликання

20 червня 2024 року № 1898

 

 

Комплексна оборонно-правоохоронна програма та захисту населення і території Липовецької територіальної громади у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій, в тому числі воєнного характеру на 2025-2027 роки

 

1. Паспорт Програми

1

Мета Програми

Підвищення обороноздатності держави, забезпечення державного суверенітету незалежності України, сприяння забезпеченню готовності громадян України до національного спротиву на рівні Липовецької територіальної громади, зокрема забезпечення належної безпеки громадян на території обслуговування територіальної громади, реагування на надзвичайні ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру, ліквідації їх наслідків, що спрямовані на захист населення і територій, а також матеріальних і культурних цінностей та довкілля, захист життя та здоров’я громадян, інтересів суспільства і держави від протиправних посягань, надання якісних поліцейських послуг, запобігання та припинення кримінальних та адміністративних правопорушень

2

Оперативні цілі, визначені Стратегією розвитку Липовецької ТГ (іншими стратегічними документами), на досягнення яких спрямована програма

Стратегічна ціль 4. «Безпечна громада»

Операційна ціль:

4.1. Поліпшення рівня безпеки в громаді.

4.2. Поліпшення рівня екологічної безпеки.

4.3. Раціональне використання природніх ресурсів в громаді.

Захист особи, її прав і свобод, підтримання публічної безпеки і порядку, профілактика правопорушень, боротьба зі злочинністю, здійснення організаційних та практичних заходів спрямованих на забезпечення захисту конституційних прав і свобод громадян

3

Дата, номер і назва розпорядчого документа про розроблення проекту програми

Рішення виконавчого комітету міської ради від 19 квітня 2024 року № 82 «Про розроблення місцевих цільових програм на 2025-2027 роки»

4

Розробник Програми

Сектор цивільного захисту, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами виконавчого комітету міської ради

5

Відповідальний виконавець програми

Сектор цивільного захисту, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами виконавчого комітету міської ради

6

Співвиконавці програми

Комунальне підприємство «Комунсервіс» Липовецької міської ради, Сили оборони України та інші держані органи

7

Строки реалізації Програми

2025-2027 роки

8

Обсяги фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми

 

Всього 4509000 гривень: у тому числі

за 2025-2027роки

2025 рік

2026 рік

2027 рік

Всього

 

1543000

1483000

1483000

 

у тому числі за джерелами:

 

 

 

8.1

державний бюджет

 

 

 

8.2

Місцевий бюджет Липовецької ТГ

1543000

1483000

1483000

8.3

інші джерела

 

 

 

2. Визначення проблем, на розв’язання яких спрямована Програма

У зв’язку зі складною ситуацією на сході нашої держави та відкритої агресії з боку російської федерації, з метою підтримання бойової і мобілізаційної готовності Збройних Сил України та інших військових формувань України на рівні, що гарантує адекватне реагування на загрози національній безпеці держави, відповідно до розпоряджень Генерального штабу Збройних Сил України, другого відділу Вінницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки спільно з місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування проводиться постійна робота щодо мобілізаційної підготовки, налагодження чіткої системи військового обліку, накопичення якісних мобілізаційних ресурсів для проведення мобілізації, забезпечення виконання завдань територіальної оборони.

Діяльність відділу поліції направлена на забезпечення захисту громадян, їх конституційних прав і свобод, підтримання публічної безпеки і порядку, на профілактику правопорушень і боротьбу зі злочинністю, запобіганню виникненню умов, що сприяють вчиненню кримінальних та адміністративних правопорушень, надання якісних поліцейських послуг, оперативного реагування на звернення громадян та зміни в оперативній обстановці.

Для ефективності діяльності відділу поліції у 2023 році придбано транспортний засіб, що суттєво впливає на якість обслуговування населення громади.

Однак, для удосконалення методів профілактики та поступового нарощення зусиль правоохоронних органів з подолання злочинності та правопорушень, створення сприятливих умов для розвитку партнерських стосунків між поліцейськими та населенням, формування позитивної громадської думки щодо стану правопорядку, підвищення довіри населення до поліції та для розвитку інформаційної та просвітницької роботи серед населення в сучасних умовах виникають проблеми, пов’язані з низьким матеріальним забезпеченням, стан службових приміщень потребує значного покращення, обладнання меблями (поновлення), оргтехнікою та зв’язком, поліпшення матеріально-технічного забезпечення.

Людина її життя, здоров’я та безпека визнані Конституцією України найвищою соціальною цінністю. Кожний громадянин громади має конституційне право на безпечне для життя і здоров’я довкілля.

Цивільний захист - це функція держави, спрямована на захист населення, територій, навколишнього природного середовища та майна від надзвичайних ситуацій шляхом запобігання таким ситуаціям, ліквідації їх наслідків і надання допомоги постраждалим у мирний час та в особливий період.

Створення безпечних умов життєдіяльності, захист навколишнього природного середовища, забезпечення безпеки та захисту населення Липовецької територіальної громади, об’єктів економіки і національного надбання держави від негативних наслідків надзвичайних ситуацій, військових дій які ведуться на території України безумовно залишається сферою життєво важливих національних інтересів. Ефективна реалізація політики щодо забезпечення техногенно-природної безпеки потребує наполегливої роботи щодо вдосконалення правових та організаційних механізмів управління, впровадження необхідних попереджувальних заходів та адекватної системи реагування.

З метою організації радіаційного та хімічного спостереження на території Липовецької територіальної громади, своєчасного виявлення радіаційного і хімічного забруднення в умовах воєнного стану у 2022 році створено пости радіаційного та хімічного спостереження (далі ПРХС) на базі Росошанського ліцею Липовецької міської ради Вінницької області (с. Росоша, вул. Шкільна, 12) та Лукашівського ліцею Липовецької міської ради Вінницької області (с. Лукашова, вул. Шкільна, 51). У 2023 році ПРХС на базі Росошанського ліцею Липовецької міської ради оснащено приладами радіаційної та хімічної розвідки а саме: дозиметр-радіометр МКС-05 «ТЕРРА», дозиметр гамма-випромінення індивідуальний ДКГ-21М, персональний аварійний комплект радіаційного захисту ПКР-1, протигаз фільтрувальний типу СМ-6 у складі: захисна маска СМ-6; фільтр NBC-3/SL M; сумка для протигазу, Фільтр протигазовий NBC-3/SL M на суму 99017гривень. Програма передбачає оснащення ПРХС на базі Лукашівського ліцею Липовецької міської ради Вінницької області.

Сучасний стан промисловості та сільського господарства, висока зношеність основних виробничих фондів, транспортних комунікацій і енергетичних мереж на території Липовецької територіальної громади, наявність магістральних газопроводів високого тиску створюють передумови виникнення різних видів надзвичайних ситуацій техногенного, екологічного та природного характеру.

На території Липовецької територіальної громади здійснюють діяльність ТОВ «Млинпром», ТОВ «ТАС АГРО ЗАХІД», комплекс з переробки сільгоспродукції в с. Зозів, ПрАТ «Рамбурс», ТОВ Елеваторна компанія «Кусто Агро», завод компанії TBF Group. Вибухонебезпечними є млини, олійниці, комбікормові цехи. Горючі речовини, їх пари, пил, подрібнені частинки можуть вибухати, запалюватись самі або утворювати пожежовибухонебезпечні суміші. В промисловому виробництві станом на 2024 рік діє 3 об’єкта підвищеної небезпеки, що може негативно вплинути на життєдіяльність населення громади.

Найпоширенішими стихійними явищами залишаються сильні пориви вітру та опади, які завдають збитків багатьом галузям господарства. Факторами, що впливають на виникнення надзвичайних ситуацій на території Липовецької територіальної громади є:

можливість бойових дій та наслідків від них;

застарілість системи оповіщення;

недостатнє забезпечення заходів інженерного захисту територій громади;

необхідність удосконалення системи оперативного реагування на надзвичайні ситуації;

обмежене фінансування видатків на запровадження безпечних технологій в виробництві зі сторони власників;

зниження фахової підготовки з питань цивільного захисту керівного складу, органів управління і сил та кваліфікованого рівня персоналу об’єктів в тому числі потенційно небезпечних об’єктів.

Наведене вище, збройна агресія російської федерації проти України та можливість застосування нею зброї масового ураження, підвищення рівня терористичних загроз, техногенних небезпек, збільшення кількості та масштабів стихійних природних явищ та інші небезпечні фактори вимагають постійних зусиль, спрямованих на забезпечення захисту населення i територій Липовецької територіальної громади від надзвичайних ситуацій.

Прийняття Програми обумовлене необхідністю підвищення обороноздатності держави, надання обороні України всеохоплюючого характеру, сприяння забезпеченню готовності громадян України до національного спротиву, забезпечення життєдіяльності підрозділів територіальної оборони в місцях формування під час підготовки та ведення територіальної оборони.

3. Визначення мети Програми

Метою Програми є:

підвищення обороноздатності держави, надання обороні України всеохоплюючого характеру, сприяння забезпеченню готовності громадян України до національного спротиву на рівні Липовецької територіальної громади;

забезпечення державного суверенітету та незалежності України, підтримання бойової і мобілізаційної готовності окремих військових частин Збройних Сил України та інших військових формувань, зокрема забезпечення готовності до проведення заходів територіальної оборони в Липовецькій територіальній громаді;

забезпечення виконання політики у сфері цивільного захисту i створення належних умов безпечної життєдіяльності населення Липовецької територіальної громади протягом 2025-2027 років, реалізації заходів організаційного, технічного, фінансово-економічного характеру, спрямованих на запобігання та реагування на надзвичайні ситуацій техногенного, природного характеру та воєнного характеру ліквідації їх наслідків i спрямовані на захист населення i територій, а також матеріальних i культурних цінностей та довкілля;

покращення якості надання поліцейських послуг, оперативне реагування на повідомлення громадян та на зміни в оперативній обстановці, створення безпечного середовища в населених пунктах територіальної громади.

4. Обґрунтування шляхів і засобів розв’язання проблем

Реалізація заходів Програми здійснюється шляхом їх фінансування з місцевого бюджету Липовецької територіальної громади у межах коштів та призначень, не заборонених чинним законодавством України.

Обсяг фінансування Програми уточнюється щороку під час складання проєкту місцевого бюджету на відповідний рік.

Для розв’язання проблем захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, в тому числі воєнного характеру передбачається виконання основних завдань Програми, що включають проведення комплексу робіт щодо:

розповсюдження серед населення Липовецької територіальної громади інформації про проходження служби в Збройних Силах України, популяризації та пропагування військової служби за контрактом, служби у військовому резерві та у складі добровольчих формувань територіальних громад;

взаємодії з другим відділом Вінницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки з метою отримання достовірної інформації про актуальність проблем та оптимізації процесів їх розв’язання;

виховання у молоді почуття патріотизму, формуванню стереотипу поведінки допризовної молоді на свідоме проходження військової служби у Збройних Силах України;

забезпечення фінансовим ресурсом військових частин та підрозділів територіальної оборони;

забезпечення поста радіаційного та хімічного спостереження (РХС);

покращення стану техногенної безпеки, здійснення контролю міською комісією з питань ТЕБ та НС за станом забезпечення техногенної та екологічної безпеки на території громади;

покращення стану проведення роботи, щодо попередження виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, підвищення ефективності превентивних заходів, прогнозування надзвичайних ситуацій, вчасного інформування населення про можливі надзвичайні ситуації, оперативності реагування на них;

придбання засобів індивідуального захисту органів дихання для особового складу пункту управління;

забезпечення комплексу заходів перебування жителів громади в місцях відпочинку на водних об’єктах;

зняття можливої соціальної напруги серед населення та підвищення довіри населення до влади територіальної громади;

реорганізація підходів при визначенні потреб в надані поліцейських послуг за ознакою статі і їх відповідного задоволення.

5. Перелік завдань і заходів Програми та строки виконання

Виконання Програми здійснюватиметься шляхом реалізації заходів у рамках визначених завдань, що наведені у додатку 1, що додається.

Реалізація Програми передбачає здійснення розроблених заходів на 2025-2027 роки.

6. Аналіз впливу заходів Програми на соціально-економічне становище різних категорій жінок та чоловіків, а також на забезпечення гендерної рівності

Всі заходи Програми є невід’ємною частиною підвищення обороноздатності держави, сприяння забезпеченню готовності громадян України, не залежно від гендерну, до національного спротиву на рівні Липовецької територіальної громади.

Надзвичайної актуальності на сьогоднішній день набуло питання відновлення престижу військової служби.

Особливої уваги та матеріально-технічних ресурсів потребують питання, пов’язані в проведенням воєнних операції на території України.

В Липовецькій територіальній громаді, як і в Україні в цілому високим залишається рівень терористичних загроз.

Заходи Програми розроблені з врахуванням гендерної рівності, недопущення дискримінації за ознакою статі та для забезпечення економічної незалежності кожної статі.

7. Якісні та кількісні показники результативності Програми, індикатори Програми

Реалізація Програми сприятиме:

підвищенню обороноздатності держави, наданню обороні України всеохоплюючого характеру, забезпеченню готовності громадян України до національного спротиву на місцевому рівні Липовецької територіальної громади;

врегулюванню повноважень та взаємодії сил безпеки і сил оборони з усіма державними органами та органами місцевого самоврядування з питань національного спротиву, що сприятиме формуванню загальнодержавної системи національного спротиву;

вирішенню питань за тими напрямами, де спостерігається дефіцит ресурсів з державного бюджету, та забезпечить проведення на належному рівні мобілізаційної підготовки, налагодження чіткої системи військового обліку, накопичення якісних мобілізаційних ресурсів, виконання завдань територіальної оброни;

покращенню загального стану техногенної та природної безпеки на території Липовецької територіальної громади і завдяки чому створенню безпечних умов життєдіяльності населення територіальної громади та захисту навколишнього природного середовища територіальної громади;

захисту об’єктів економіки і національного надбання держави від негативних наслідків надзвичайних ситуацій;

вчасному інформуванню населення про виникнення надзвичайних ситуацій та дій під час них;

забезпеченню якісного надання послуг працівників уповноваженого органу з питань пробації, зменшення рівня вчинення повторної злочинності в Липовецькій територіальній громаді;

забезпеченню якісного надання поліцейських послуг, оперативного реагування на повідомлення громадян та на зміни в оперативній обстановці, зменшенню рівня злочинності в Липовецькій територіальній громаді.

Очікувані результати виконання Програми:

удосконалення системи запобігання i реагування на надзвичайні ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру;

безперервне функціонування систем оповіщення керівного складу, органів управління цивільного захисту, спеціалізованих служб цивільного захисту та населення територіальної громади;

забезпечення участі у запровадженні та здійсненні заходів правового режиму воєнного стану;

забезпечення участі в інформаційних заходах, спрямованих на підвищення рівня обороноздатності держави та на протидію інформаційним операціям агресора (противника);

забезпечення підготовки громадян Липовецької територіальної громади до національного спротиву;

підвищення рівня функціонування підрозділів територіальної оборони розташованих на території Вінницького району та Липовецької територіальної громади;

зменшення рівня злочинності;

забезпечення постійної співпраці з населенням, територіальними громадами та громадськими об’єднаннями на засадах партнерства, спрямованої на задоволення їхніх потреб;

підвищення рівня відповідальності громадян за вчинення кримінальних та адміністративних правопорушень;

підвищення ефективності взаємодії органів державної влади, громадських формувань в забезпечені публічної безпеки і порядку.

Показники ефективності Програми визначаються за результатами моніторингу її виконання.

Індикатори Програми наведені у додатку 2, що додається.

8. Координація роботи та контроль за ходом виконання Програми

Координатором та виконавцем Програми є сектор цивільного захисту, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами виконавчого комітету Липовецької міської ради. Він здійснює координацію дій між виконавцями Програми та контролює її виконання, визначає порядок взаємного інформування та звітування.

Контроль за виконанням Програми здійснюють постійні комісії міської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва; з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту.

9. Оцінка фінансових, матеріально-технічних, трудових ресурсів, необхідних для виконання Програми

Фінансування Програми здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету Липовецької територіальної громади та інших джерел, не заборонених чинним законодавством України.

 

 

 

Секретар міської ради                                                      Олеся НАЗАРЕНКО

 

 

Додаток 1

до Програми

 

Перелік завдань і заходів до «Комплексна оборонно-правоохоронна програма та захисту населення і території Липовецької територіальної громади у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій, в тому числі воєнного характеру на 2025-2027 роки»

 

Оперативна ціль Стратегії розвитку Липовецької ТГ до 2030 року

Завдання програми

Заходи програми

Строки вико­нання заходу

Виконавці заходу

Джерела фінансування

Орієнтовні обсяги фінансування, (грн)

Очікуваний результат (результативні показники)

Назва показника

2025 рік

2026 рік

2027 рік

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

Стратегічна ціль 4 «Безпечна громада»

1. Фінансова підтримка та матеріально-технічне забезпечення бойових підрозділів ЗСУ

Закупівля військової та спеціальної техніки, БпЛК(БпЛА), які допущенні до експлуатації та прийнятті та озброєння в межах штатної (штатно-табельної) потреби або норм забезпечення та військово-технічного майна для забезпечення виконання бойових завдань військовими підрозділами

2025-2027

Підрозділи ЗСУ

Бюджет ТГ

1500000

Витрат (обсяг видатків бюджету для придбання військово-технічного майна)

500000

500000

500000

Продукту (кількість субвенцій)

1

1

1

Ефективності (повнота освоєння субвенцій)

100%

100%

100%

Якості (відсоток до запланованого обсягу видатків)

100%

100%

100%

2.Підготовка територіальної оборони та місцевого населення до участі в русі національного спротиву

Закупівля військової та спеціальної техніки, БпЛК(БпЛА), які допущенні до експлуатації та прийнятті та озброєння в межах штатної (штатно-табельної) потреби або норм забезпечення та військово-технічного майна для забезпечення виконання бойових завдань військовими підрозділами

2025-2027

Сили територіальної оборони

Бюджет ТГ

1500000

Витрат (обсяг видатків бюджету для придбання військово-технічного майна)

500000

500000

500000

Продукту (кількість субвенцій)

1

1

1

Ефективності (повнота освоєння субвенцій)

100%

100%

100%

Якості (відсоток до запланованого обсягу видатків)

100%

100%

100%

3. Створення безпечного середовища, захист законних прав і свобод громадян

3.1.Придбання комп’ютерів та оргтехніки

2025-2027

Відділ поліції №4 Вінницького РУП ГУНП у Вінницькій області

Бюджет ТГ

300000

Витрат (обсяг видатків бюджету для придбання компютерів та оргтехніки)

100000

100000

100000

Продукту (кількість прибнаної оргтехніки)

4

4

4

Ефективності (середня вартість придбання )

25000

25000

25000

Якості (ступінь забезпечення оргтехнікою,%)

100%

100%

100%

3.2.Проведення реконструкцій приміщень, капітальних та поточних ремонтів, які перебувають на балансі відділу поліції №4 Вінницького РУП ГУНП у Вінницькій області

2025-2027

Відділ поліції №4 Вінницького РУП ГУНП у Вінницькій області

Бюджет ТГ

900000

Витрат (обсяг видатків бюджету спрямованих на ремонт і реконструкції)

300000

300000

300000

Продукту (кількість проведених ремонтів і реконструкцій)

1

1

1

Ефективності (середня вартість проведення)

300000

300000

300000

Якості (забезпечення облаштуванння приміщень )

100%

100%

100%

4.Захист населення у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій

4.1.Забезпечення особового складу пункту управління міської ради засобами індивідуального захисту органів дихання

2025-2027

 

Сектор цивільного захисту, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами виконавчого комітету міської ради

Бюджет ТГ

80000

Витрат (осбяг видатків бюджету для придбання засобів індивідуального захисту)

80000

-

-

Продукту (кількість придбаних засобів індивідуального захисту, шт)

20

-

-

Ефективності (витрати на одну одиницю, грн)

4000

-

-

Якості (чисельність забезпечення засобами індивідуального захисту, осіб)

20

20

20

4.2.Створення та забезпечення поста радіаційного та хімічного спостереження (РХС)

2025-2027

Сектор цивільного захисту, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами виконавчого комітету міської ради

Бюджет ТГ

100000

Витрат (обсяг видатків бюджету для придбання засобів радіаційного та хімічного спостереження)

20000

40000

40000

Продукту (кількість придбаних матеріалів)

4

4

4

Ефективності (середня вартість придбання)

5000

10000

10000

Якості (кількість забезпечених постів РХС)

1

1

1

4.3.Забезпечення своєчасного і достовірного інформування населення про загрозу та виникнення надзвичайної ситуації та перебіг подій у ході її ліквідації

2025-2027

Сектор цивільного захисту, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами виконавчого комітету міської ради

Бюджет ТГ

9000

Витрат (обсяг видатків бюджету для розроблення додаткових матеріалів з інформування)

3000

3000

3000

Продукту (кількість жителів громади охоплені інформуваннням, тис)

19,7

19,5

19,3

Ефективності (відсоток фактичного виконання)

100%

100%

100%

Якості (відсоток проінформованого населення)

100%

100%

100%

5.Впровадження діяльності уповноваженого органу з питань пробації орієнтованої на громаду.

Придбання комп’ютерної офісної та копіювальної техніки, придбання офісних меблів та офісного паперу

2025-2027

Вінницький районний сектор №3 філії Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області

Бюджет ТГ

45000

Витрат (обсяг видатків бюджету для придбання оргтехніки )

15000

15000

15000

Продукту (кількість прибнаної оргтехніки)

1

1

1

Ефективності (середня вартість придбання)

15000

15000

15000

Якості (ступінь забезпечення оргтехнікою,%)

100%

100%

100%

6.Забезпечення комплексу заходів перебування громадян на водних об’єктах

Обладнення місць відпочинку; організація заходів із пошуку потерпілих на водних об’єктах та обстеження акваторії дна

2025-2027

Комунальне підприємство «Комунсервіс» Липовецької міської ради

Бюджет ТГ

75000

Витрат (обсяг видатків бюджету для проведення заходів з облаштування місць масового відпочинку людей на воді)

25000

25000

25000

Продукту (кількість осіб, які відвідують місця масового відпочинку на воді)

25

25

25

Ефективності (середні витрати на одну особу)

1000

1000

1000

Якості (ступінь відповідності вимог щодо місць масового відпочинку людей на водних обєктах, % )

100%

100%

100%

 

РАЗОМ ПО ПРОГРАМІ

Всього:

4509000

1543000

1483000

1483000

 

 

Додаток 2

до Програми

 

Індикатори Комплексної оборонно-правоохоронна програма та захисту населення і території Липовецької територіальної громади у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій, в тому числі воєнного характеру на 2025-2027 роки

 

№ з/п

Назва індикатора

Одиниця виміру

Значення індикатора за роками

2025 рік

2026 рік

2027 рік

1

2

3

4

5

6

1

Передача субвенції із місцевого бюджету до державного бюджету на виконання заходів місцевих програм соціально-економічного розвитку

%

100

100

100

2

Передача субвенції із місцевого бюджету до державного бюджету на виконання заходів місцевих програм соціально-економічного розвитку

%

100

100

100

3

Обладнання постів РХС

шт.

1

1

1

4

Закупівля засобів індивідуального захисту органів дихання особового складу пунктів управління

шт.

20

-

-

5

Обладнання та оснащення консультаційного пункту з питань цивільного захисту

од.

1

1

1

6

Передача субвенції із місцевого бюджету до державного бюджету на виконання заходів місцевих програм соціально-економічного розвитку

%

100

100

100

7

Забезпечення комплексу заходів перебування громадян на водних об’єктах

од.

1

1

1

 

 


« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь