ОБГОВОРЮВАЛИ СПІЛЬНО


Сьогодні, 13 травня, в залі засідань міської ради за ініціативи міського голови Віктора БИЧКОВА відбулася зустріч представників місцевої влади, депутатського корпусу, педагогічних колективів та батьківської громадськості з питань реалізації реформи старшої школи, обговорення заходів щодо оптимізації та трансформації мережі закладів освіти громади, зокрема містечкових шкіл.
Кожен мав можливість висловити свою думку та бути почутим, тобто відбувся конструктивний діалог із залученням всіх сторін — депутатів, педагогів та батьків, що є запорукою прийняття збалансованих рішень у сфері освіти.
Учасники зібрання висловлювали свої думки, ділилися враженнями.
